دسته
آدرس های دیگر این وبلاگ
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 496884
تعداد نوشته ها : 1708
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
فلیقاتل فی سبیل اله الذین یبشرون الحیوه الدنیا. و بالاخره و من یقاتل فی سبیل ا.. فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجرا عظیما. (نساء 74 )
ما باید از روح ا... عزیز متشکر باشیم که ما را از غفلت بیرون آوذده و وارد وادی آگاهی و تحریک نموده است. باید متشکر باشیم از او که بر ما منت نهاد و عزت را بر ما ارزانی داشت. او که همچون نوح؛  ناخدای کشتی توحید د ر دریای ظلمت این دوران و همچون ابراهیم بت شکن و همچون عیسی،  دارای رحمت و عطوفت و همچون داوود  دارای خشیت الهی و همچون علی پر صلابت و سازش ناپذیر است و او میزان ماست. و امروز بر ماست که با وفاداری به این شعار که:  تا خون در رگ ماست،  خمینی رهبر ماست. بر اعطای این نعمت ،  خدا را شکر می کنیم و از او قدر شناسی کنیم،  چرا که امروز وجود او امتحانی است برای ما. امروز می شود شناخت که چه کسی مسلم بن عقیل را به دست عبید اﷲ سپرد و چه کسی او را پناه داد. امروز می توان به عین الیقین حبیب بن مظاهر را از آن کس که در زیر پوشش تاریکی شب عاشورا،  حسین را تنها گذاشت،  تشخیص داد و امروز می توان خود را در تمام د وران صدر اسلام حاضر کرد و جواب بسیاری از سوالات را یافت. چرا که انسان بر نفس خود بیناست.
خدایا!  تو خود گواهی که به خا طر شهید بودن و گریز از دنیا به جنگ کفار نمی روم،  بلکه برای ادای وظیفه ی شرعی دفاع از دین مقدس اسلام به جهاد می روم. خدایا!  این بنده ی ضعیف را به خاطر گناهانش مواخذه نفرما و این نوکری را در این راه خودت قبول کن.

منبع:سایت ساجد


شنبه سیزدهم 6 1389 15:44
X