دسته
آدرس های دیگر این وبلاگ
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 505604
تعداد نوشته ها : 1708
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب

ادامه از متن قبلی

3 ـ ویژگی‌های شخصیتی دکتر احمدی‌نژاد:

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بر پایه شناخت، آگاهی و اطمینان از روحیات شخصی، زندگی، سوابق، خدمات، تجارب مدیریتی، دانش و تخصص و صلاحیت‌های عمومی دکتر محمود احمدی‌نژاد را بهترین گزینه برای ریاست جمهوری می‌داند که برای اطلاع و آگاهی بیشتر به پاره‌ای از این خصوصیات اشاره می‌کنیم؛

3/1 - اگر نگوییم دکتر احمدی‌نژاد بی نظیرترین ، باید بگوییم از کم نظیرترین مدیران در عرصه تلاش و خدمت به مردم است و در این راه از هیچ مجاهدتی دریغ نمی کند.

3/2 ـ وی از بخشداری و فرمانداری در مناطق غرب کشور در اوایل انقلاب آغاز کرده است، 2 سال استاندار نمونه کشور بوده است و تجربه شهرداری تهران را دارد و اکنون 4 سال تجربه اجرایی در عرصه ریاست جمهوری را دارد.

 3/3 ـ وی اولین رئیس ستاد ائتلاف آبادگران ایران اسلامی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در اسفند 81 بود که به خوبی آن را مدیریت نمود.

3/4 ـ اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک لیست 65 نفره را بررسی کردند و به دکتر احمدی نژاد رسیدند و با رأی بسیار قاطعی به ایشان برای تصدی مسؤولیت اداره شهر تهران رأی دادند. ایشان در مراسم معارفه خود گفت: «من یک معلم بسیجی هستم و به آن افتخار می‌کنم.»
 
3/5 ـ ایشان از روز اول خدمت در شهرداری تهران و سپس ریاست جمهوری هیچگونه حقوقی دریافت نکرده است و گذراندن زندگی خود را از طریق استادی دانشگاه و عضو هیأت علمی می‌گذراند.

 3/6 ـ 27 سال بود که در محله قدیمی نارمک واقع در خیابان تهران‌نو سکونت داشت. منزلی که شهردار قبلی در آن زندگی می‌کرد متعلق به شهرداری بود و در بهترین منطقه تهران قرار داشت و بعدها برای فروش بیش از  16.5 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.وی در تمام دوران شهرداری همچنان از خودروی شخصی خود استفاده می کرد در حالی که شهردار قبل از او 7 خودرو شهرداری را زیر پای خود و اعضای خانواده اش انداخته بود. دکتر احمدی نژاد این مشی را در دوران ریاست جمهوری هم ادامه داد. وی اکنون در نهاد ریاست جمهوری در منزلی محقری ساکن است که پیش از این مربوط به استراحت محافظان بوده است.

3/7 ـ دکتر احمدی‌نژاد در طول سه سال و نیم خدمت در عرصه اجرایی 54 سفر استانی با فاصله زمانی متوسط 19 روز در طی 42 ماه 1310 جلسه هماهنگی برای تهیه پیش نویس مصوبات(50 هزار نفر ساعت) وجلسات هیئت دولت 57 جلسه(تهران 4 جلسه 28 هزار نفر ساعت) داشته است که همین رویه را در گذشته در شهرداری داشت. وی یکسال و نیم خدمت در شهرداری 3 بار به مناطق 22 گانه شهر تهران برای ملاقات با مردم حضور رسمی و یک روزه داشته است. این ملاقاتها از ساعت 6:30 لغایت 22 ادامه داشت. در طول این مدت تنها برای یک بار که به شدت بیمار و بستری بوده است این ملاقات برگزار نشده است و شما این را مقایسه کنید با کار شهردار سابق که برای یک بار سرکشی از شهرداری شهرری با هلی‌کوپتر به آنجا رفته است که بالغ بر 10 میلیون تومان هزینه بر بیت‌المال تحمیل نموده است.

3/8 ـ ایشان هر روز قبل از اذان صبح در سر کار حضور پیدا می کند و تا پاسی بعد از نیمه شب وظایفش را پیگیری می‌کند. وی بارها به دلیل تلاش بالا دچار ضعف بدنی شدند.

3/9 ـ یکی از بزرگان نظام که نگران سلامتی ایشان بودند، به ایشان در مورد مراقبت از سلامتی خود توجه دادند، این مسئله مرا یاد نامه‌ای که پیرزنی به شهید رجایی نوشته بود انداخت که وی نوشته بود: «آقای رجایی! قربان آن شکل ماهت بروم که اینقدر خسته‌ای! پسرم چرا اینقدر کار می‌کنی؟»

3/10ـ مردم از ساده زیستی و روحیه حزب اللهی رییس جمهور لذت می‌برند. این مهم در دولت احمدی نژاد و بویژه شخص رئیس جمهور مشهود است. ارتباط صمیمی با مردم، پیگیری مشکلات مردم به طوریکه مردم احساس می کنند احمدی نژاد ازجنس مردم است، ابراز احساسات مردم در سفرهای استانی و امید ونشاط به توانایی احمدی نژاد برای حل مشکلات از مصادیق این مطلب است.  این در شرایطی است که پیش از او تجمل گرایی در میان مدیران به عنوان "کلاس کار" شیوع پیدا کرده بود.


3/11ـ دکتر احمدی‌نژاد از مدیران برخاسته از متن مردم است که با مشکلات آنها عجین است. ایشان برای گذران زندگی و رفع برخی مراحل مانند ازدواج فرزندان از وام استفاده می کند که چندی پیش  یک وام  2 میلیون تومانی گرفته بود که قسط آن عقب افتاده و نتوانسته بود سروقت بپردازد.

3/12 ـ در گذشته وزیران، رییس ... و حتی پایین ترین رده های مدیریتی جهت دریافت حق ماموریتهای کلان برای سفرهای خارجی دست و پا می زدند و هنوز از پرواز نیامده بودند پائین، دلار مأموریتش را می‌گرفتند. و متاسفانه عایدی هم برای کشور نداشت لیکن اکنون نه تنها وی تاکنون ریالی از این جهت دریافت نکرده بلکه عزت و سربلندی را هم برای این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

3/13 ـ کارهای بزرگی که در این سه سال ایشان در توجه به مسایل دینی انجام داده، بسیار زیاد است. مساجد و حسینیه‌ها، هیأت و تکایای مذهبی، حوزه‌های علمیه‌، تشکلهای مردمی واقعاً در اثر توجه رییس جمهور، حزب الله و بسیجی احیاء شدند.
 3/14 ـ تحول خواهی و کارآمدی نظام یک هدف اساسی است و برای تحقق آن، نیروهای انقلاب که در این سالها در حاکمیت نبوده‌اند، باید وارد صحنه شوند. اگر می‌خواهیم به معنای واقعی ایران برای ایرانیان باشد و طعم شیرین حکومت دینی و دولت اسلامی به مردم چشانده شود، بدون تردید با ریاست جمهوری دکتر احمدی‌نژاد، این هدف مقدور و میسور است.

3/15 ـ به فرموده مقام معظم رهبری، رئیس جمهور باید با نشاط و دنبال انجام کار مردم باشد، بطور واقعی جلوی فقر و فساد را بگیرد و عدالتخواه باشد و ما می‌گوئیم آقای احمدی‌نژاد کسی است که در این راه گامهای بزرگی برداشته و می‌تواند این آرزو را محقق کند.
3/17 ـ دکتر احمدی‌نژاد از عزم و اراده قاطعی برای مبارزه با مفاسد برخوردار است.
3/18 ـ ریاست جمهوری جایی بوده که برخی از رجال مملکت برای خودشان سهمی داشته‌اند اما دکتر احمدی‌نژاد در تبعیت از مولای متقیان علی (ع) اعلام کرد که اینجا غنیمت نیست که هر کس خود را در آن ذی‌سهم بداند. ریاست جمهوری متعلق به مردم است و ما هم امانت‌دار مردم هستیم. احمدی‌نژاد نماد اصولگرایی، تابلوی برجسته‌ای از خدمت بی منت به جامعه، برای مردم و با مردم بودن و اعتلای نظام جمهوری اسلامی است.
3/19- برخلاف حتی برخی مدعیان اصولگرایی، احمدی‌نژاد هیچ خجالتی در دفاع از ارزشها و آرمانهای امام()، رهبر معظم انقلاب، شهدا و مردم ندارد. او از پایه های اعتقادی مستحکمی نسبت به ارزشهای انقلاب اسلامی، دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و تلاش برای بیان و تبیین آنها در داخل و خارج، برخوردار است و همین ویژگی شخصی او باعث شده تا گفتمان اصلی این دولت منطبق بر شعار وگفتمان امام (ره) وانقلاب است.
3/20- وی فردی شجاع باجسارت و پر از اطمینان قلب به انقلاب و رهبری است و از اطمینان نفس بالایی در عرصه اجرایی و برخورد با دشمنان خارجی برخوردار است. روحیه شجاعت و جرأت احمدی‌نژاد برای حل مشکلات و شکستن ساختارها و موانع بوروکراسی فی‌نفسه کار با ارزشی است. جرات در مقابله با فسادی که او ایجاد کرده،  امروز فضای سلامت اداری را در نظام اداری حاکم کرده است.


3/21- احمدی نژاد به دلیل ویژگی های شخصی و پایه های معرفتی خود، در طول 4 سال گذشته، مانع اصلی جلوگیری ازنفوذ غرب‌گرایی در بدنه مدیران و مجموعه انقلاب و ایجاد کننده موج شکستن انحصارهای مدیریتی، نقد نظریه‌های لیبرالی،  گردش نخبگان در بدنه مدیریتی کشور است.

ادامه دارد...

منبع:سایت دولت یار


دسته ها : انتخابات
چهارشنبه بیستم 3 1388 20:41
X